* 25 let s Vámi *

otevřeno červen - ČT,PÁ,SO,NE 

UPOZORNĚNÍ: v PÁTEK 16.6. BUDE GALERIE Z PROVOZNÍCH DŮVODŮ UZAVŘENA 

                        (více v  otevírací doba)

   OBJEDNANÝ DOSPĚLÝ* = ZDARMA DRINK VE SKLENIČCE                                                    Z LEDU V HODNOTĚ 50 KČ                                                                       *(neslevněné vstupné)                                                                          +420 725 004 323                           

doporučujeme objednání - prohlídky v max. počtu 15 osob na prohlídku

(návštěva je možná i bez rezervace)

Těšíme se na Vás!


sezóna 2023

Připravili jsme pro Vás Ledové království na rohu ul. Palackého a Boženy Němcové v Rožnově pod Radhoštěm. 

Tento evropský unikát je možné navštívit v zimních i v letních měsících. Otevřeno máme trvale
i
v horkých letních dnech ! V galerii je udržovaná teplota cca -5°C a návštěvníci dostávají k zapůjčení termoochranu proti prochladnutí. Nabízíme vyhřívaný/klimatizovaný vstupní prostor s čekárnou, kde probíhá doprovodná výstava obrazů, keramiky a jiných suvenýrů k zakoupení. Občerstvit se můžete také kávou nebo čajem. Přístupné pro kočárky (i s dvojčaty) a vozíčkáře. 

Vzhledem k aktuálnímu dění ve světě, jsme pro Vás připravili novou výstavu na téma Co mám na srdci a v srdci. Nově můžete vidět např. Madonu s dítětem, Zámek sněhové královny a další sochy od českých a polských umělců. Těšit se můžete také na Poslední večeři od Leonarda da Vinci, nebo Anděla. Nechybí ani náš tradiční Ledový trůn, který pro Vás v různých podobách připravujeme, již od našeho 15. ročníku. Výstavu na toto téma doprovází obrazy ve vstupních prostorách galerie od akademické sochařky Dagmar Hrabalové.  

A ledová tečka na závěr prohlídky - drink z ledové skleničky k objednané dospělé vstupence zdarma!   

Těšíme se na Vás

Pokud se Vám naše práce líbí a chcete nás podpořit, doporučte nás dalším lidem. Případně nám můžete poslat příspěvek na naše další fungování na č. účtu 251049634/0300. Za obojí děkujeme! 


Ptáte se, kam v Rožnově? No přece na Ledové sochy. Neopakovatelný zážitek z ledové galerie v zimě i v létě. Navíc, každý rok jsou nové sochy, protože led je živý materiál a stárne.

KDYKDE

Spolupracujeme s turistickým portálem