LÉTO SKONČILO,                       VÝSTAVA POKRAČUJE DÁL !

 OTEVŘENO!!! 

LISTOPAD 2022 - 18.12.2022 -
SO, NE, PO 

                                PONDĚLÍ 5.12. ZAVŘENO
                              
(více v  otevírací doba)

     při telefonické rezervaci - zdarma drink v ledové skleničce - pro                                      dospělé   +420 725 004 323                                       

kapacita galerie omezena - prohlídky
v max. počtu 15 osob na prohlídku

(návštěva je možná i bez rezervace - doplňujeme prohlídky)

Těšíme se na Vás!sezóna 2022 

Připravili jsme pro Vás Ledové království na rohu ul. Palackého a Boženy Němcové v Rožnově pod Radhoštěm. 

Tento evropský unikát je možné navštívit v zimních i v letních měsících. Otevřeno máme trvale
i
v horkých letních dnech ! V galerii je udržovaná teplota cca -5°C a návštěvníci dostávají k zapůjčení termoochranu proti prochladnutí. Nabízíme vyhřívaný/klimatizovaný vstupní prostor s čekárnou, kde probíhá doprovodná výstava obrazů, keramiky a jiných suvenýrů k zakoupení. Občerstvit se můžete také kávou nebo čajem. Přístupné pro kočárky (i s dvojčaty) a vozíčkáře. 

Vzhledem k aktuálnímu dění ve světě, jsme pro Vás připravili novou výstavu na téma Co mám na srdci a v srdci. Nově můžete vidět např. Madonu s dítětem, Zámek sněhové královny a další sochy od českých a polských umělců. Těšit se můžete také na Poslední večeři od Leonarda da Vinci, nebo Anděla. Nechybí ani náš tradiční Ledový trůn, na kterém se můžete vyfotit. Výstavu na toto téma doprovází obrazy ve vstupních prostorách galerie od akademické sochařky Dagmar Hrabalové.  

A ledová tečka na závěr prohlídky - drink z ledové skleničky pro všechny objednané dospěláky zdarma!   

Těšíme se na Vás

Pokud se Vám naše práce líbí a chcete nás podpořit, doporučte nás dalším lidem. Případně nám můžete poslat příspěvek na naše další fungování na č. účtu 251049634/0300. Za obojí děkujeme! 


Ptáte se, kam v Rožnově? No přece na Ledové sochy. Neopakovatelný zážitek z ledové galerie v létě. Navíc, každý rok jsou nové sochy, protože led je živý materiál a stárne.

KDYKDE

Spolupracujeme s turistickým portálem